Domů / Novinky / ČISTIČE NA ŠTĚTCE A DEKORATIVNÍ KOSMETIKU
Doprava a platba
Odběr novinek
Potřebujete poradit?

VOLEJTE:

mobil: 724 760 222

pevná linka: 326 921 466

 

PIŠTE:

dikos@dikos-kosmetika.cz

 

 

 

 

ČISTIČE NA ŠTĚTCE A DEKORATIVNÍ KOSMETIKU

ČISTIČE NA ŠTĚTCE A DEKORATIVNÍ KOSMETIKU - dikos-kosmetika.cz    ,,Myjeme si ruce, pereme prádlo, uklízíme, ale nečistíme produkty, které si nanášíme na tváře, rty a oči”, říká známá vizážitka.

Každý rok se za antibakteriální gely na ruce a jiné hygienické pomůcky utrácí množství peněz, ale často se vynechává jeden velmi důležitý segment, kde se mohou bakterie vyskytovat - kontaminované kosmetické produkty. Bakterie, které žijí na povrchu pleti, můžou způsobit malé kožní problémy až po zdraví ohrožující komplikace.

Dobrá a včasná hygiena kosmetiky, líčidel, makeupu i štětců

pomáhá předejít množení bakterií a zabraňuje kožním a dalším problémům.

 

Vizážistka Nancy Crossley pracuje s celebritami, herci a sportovními hvězdami, již mnoho let. Stejně, jako většina profesionálních vizážistů, by Nancy nikdy nelíčila dalšího klienta, aniž by se ujistila, že makeup a líčidla jsou čisté, bez bakterií a možných infekcí.

Dříve bylo jedinou možností, jak vyčistit makeup, použít čistý alkohol. Je to však způsob, který vysušuje a mnohdy zcela zničí kosmetické produkty.

Po konzultaci s některými renomovanými vizážisty bylo Nancy jasné, že je potřebné dodat na trh produkt, který by dovedl dezinfikovat kosmetiku, aniž by změnil její složení, a tím i její vlastnosti.

Nancy sa pustila do práce a vytvořila svůj vysněný produkt pro dezinfekci dekorativní kosmetiky. Po něm následovala i dezinfekce na štětce.

Profesionální řada produktů BeautySoClean se stala se důležitou součástí vybavení profesionálních vizážistů od Los Angeles po evropské metropole. 

Čističe dekorativní kosmetiky mají unikátní složení, které nevysušuje a nemění barvu ani konzistenci líčidel; jejich účinnost je srovnatelná se 100% alkoholem. Prodlužují životnost líčidel a makeupu.

Dezinfekční čističe na kosmetiku i štětce:     

 •          jsou vyrobené na přírodní bázi
 •          jsou dermatologicky testovány
 •          jsou hypoalergenní
 •          neobsahují parabeny        
 •          netestují se na zvířatech
 •          rychle schnou
 •          mají malou spotřebu
 •          100% účinek během 10 vtěřin

 

Jak fungují produkty BeautySoClean?

 • Produkty BeautySoCleanbyly testované na rtěnkách, lescích na rty, kosmetických tužkách, korektorech a tvářenkách, které používají jak profesionální vizážisté, uživatelky makeupu, a také na testerech z prodejen s kosmetikou.
 • Vzorky kosmetiky byly naneseny na dělenou laboratorní misku. Jedna polovina byla postříkána produktem BeautySoCleana druhá zůstala neošetřena.
 • Výsledky testů prokázaly, že na ošetřených vzorcích nebyl po deseti vteřinách pozorován žádný bakteriální růst. Na neošetřené kosmetice byly nalezeny bakterie Styphylococcus Aureus (Zlatý stafylokok), Pseudomonas Aeruginosa nebo Escherichia Coli (E-coli), co jsou bakterie způsobující infekce očí a pokožky.

 

Dezinfekční čističe byly schváleny Státním zdravotním ústavem ČR.
Dezinfekční čistič na kosmetiku získal Zlatý pohár Interbeauty 2014 za Inovativní dezinfekční produkt.

 

Podívejte se, co o hygieně při líčení říká profesionální vizážista Lukáš Beran

 


           

      

THE COMPLETE CLEANING SYSTEM FOR YOUR MAKEUP