Domů / Novinky / EXPIRAČNÍ SERVIS PRO VAŠE LÉKÁRNIČKY
Doprava a platba
Odběr novinek
Potřebujete poradit?

VOLEJTE:

mobil: 724 760 222

pevná linka: 326 921 466

 

PIŠTE:

dikos@dikos-kosmetika.cz

 

 

 

 

EXPIRAČNÍ SERVIS PRO VAŠE LÉKÁRNIČKY

Nástěnné lékárničky a auto lékárničky - dikos-kosmetika.cz    Nově jsou v nabídce lékárničky vhodné do provozoven, do domácností, či kdekoli je potřeba, a také autolékárničky.

Vyberete si z několika variant lékárniček (STANDARD, ECONOMY) - ze skříněk v různých provedeních s různým, ale vždycky kompletním, obsahem komponentů.

Autolékárničky jsou v kortexovém "recyklovatelném" obalu i v plastové krabici. Všechny autolékárničky splňují vyhlášku MDČR č. 341/2014 Sb. platnou od 1.1.2015 a zdravotnické pomůcky jsou vesměs české výroby.

 

K zakoupené  lékárničce poskytujeme EXPIRAČNÍ SERVIS:

 

► Spolu se zakoupenou lékárničkou vám pošleme seznam komponentů, které lékárnička obsahuje. Komponenty jsou seřazeny podle doby použitelnosti. Podle ní si  zkontrolujete datum použitelnosti Vaší lékárničky.

 

► Produkt s nejbližší dobou použitelnosti je uveden na prvním místě. Tento produkt Vám ZDARMA vyměníme za nový, stačí, když nám zavoláte či napíšete. Upozornění: při objednávce platí aktuální podmínky dodání a poštovného.

 

► Všechny komponenty, které budete potřebovat vyměnit později, máme skladem nebo je obratem objednáme. Opět - stačí objednat.