Domů / Novinky / Larens - domácí péče
Odběr novinek
Potřebujete poradit?

VOLEJTE:

mobil: 724 760 222

pevná linka: 326 921 466

 

PIŠTE:

dikos@dikos-kosmetika.cz

 

 

 

 

Larens - domácí péče

Určitě nám dáte za pravdu, že za dobu dvacetileté existence našeho e-shopu „Dikos“, se sortiment určený k podpoře bezproblémového provozu kosmetických salonů, rehabilitačních center a podobných zařízení poměrně kvalitně ustálil.

Přesto nám až do dnešní doby něco důležitého chybělo!

Ano, máte pravdu … Nemohli jste si objednat kvalitní kosmetické přípravky jak pro profesionální ošetření, tak samozřejmě i pro domácí péči. Takové, o kterých by vám vaše klientky a klienti netvrdili, že je viděli někde v akci za nižší ceny, než jaké máte vy v salonu. Takové produkty, které mají ucelenou podporu výrobce, včetně nezávazné ukázky buď v Praze, Plzni, nebo přímo ve vašem salonu. Samozřejmostí je odbornost, certifikované školení, reklamní materiály apod. Produkty, které mají díky exklusivním substancím ověřenou účinnost, ale zároveň jsou cenově dostupné.

     

Tou značkou je …   

 

  

 

Švýcarsko-polská řada kosmeceutik (neplést si s kosmetikou), která účinně řeší většinu kožních defektů a má mimořádné anti-aging efekty. Základní účinná v těchto značkách je látka Biopeptide Complex, následovník patentované technologie bioaktivního transdermálního kolagenu, na kterou má tato značka jako jediná na světě ochranný patent

DOPORUČENÍ! Asi nejlepším řešením je registrace přímo u výrobce… stačí kliknout na odkaz a systém vás automaticky přesměruje na mezinárodní portál WellU, který značky Larens a Larens Professional Line, distribuuje. Určitě se ptáte proč se mám zase někde registrovat? Je to vlastně docela jednoduché … všechny objednávky, které na tomto portálu učiníte, se vám načítají a od určitého obratu se posunete do kategorie, kde můžete získat 40 až 50% rabaty.

Odkaz na mezinárodní portál WellU: https://dikos-kosmetika.wellu.eu/

 

 

Na spolupráci se těší … Organizační tým Dikos