Domů / RESPIRÁTORY a TESTY
Odběr novinek
Potřebujete poradit?

VOLEJTE:

mobil: 724 760 222

pevná linka: 326 921 466

 

PIŠTE:

dikos@dikos-kosmetika.cz

 

 

 

 

Antigenní test ze slin 5ks


Žádné hodnocení. Kód: 17941
Dostupnost: není skladem
Sleva: 46 %
Zlevněno z 604 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 325 Kč , plus doprava
(325 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

 

Antigenní test ze slin 5ksAntigenní test Realy tech ze slin se nachází na seznamu výjimek MZČR pro samotestování. Balení obsahuje 5 kusů antigenních testů. Velkou předností testů je jejich přesnost a hlavně pak rychlost, kdy výsledek je dostupný v řádu pár minut.
Jednoduchý a snadný odběr vzorku, který si provede sama testovaná osoba. Snižuje se tím riziko přenosu viru při provádění testu. Odběr vzorku slin není spojen s nepříjemnými pocity, jako při odběru vzorku z krku nebo nosohltanu. Rychlý a snadný odběr vzorku slin zkracuje čas potřebný k provedení testu. Test lze použít také u dětí, u kterých je odběr vzorků z krku nebo nosohltanu vždy problematický.

Rychlý test na antigen nového koronaviru (SARS-CoV-2) – test ze slin je in vitro diagnostický test pro kvalitativní detekci antigenů koronaviru SARS-CoV-2 přítomných v lidských slinách, a to za použití rychlé imunochromatografické metody. Identifikace je založena nadetekci monoklonálních protilátek specifických pro antigen nového koronaviru.

Dle rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví jsou tyto testy schváleny k sebetestování, udělena výjimka pro antigenní testy, vydaná MZČR podle § 4 odst. 8 nařízení vlády č. 56/2015 Sb. Rychlý test na antigen určený pro samotestování. Testy splňují podmínky, které zdravotní pojišťovny požadují k proplacení testu, příspěvek pro firmy až 240 Kč na jednoho zaměstnance.

Délka testování 10 - 15 minut.
Citlivost: 93,94 %.
Specificita: > 99 %.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.