Domů / KOSMETIKA / O-ZONE ozonová kosmetika
Doprava a platba
Odběr novinek
Potřebujete poradit?

VOLEJTE:

mobil: 724 760 222

pevná linka: 326 921 466

 

PIŠTE:

dikos@dikos-kosmetika.cz

 

 

 

 

O*ZONE OIL 100ML AIRLESS DÁVKOVAČ


Žádné hodnocení. Kód: ozon4 Produktové číslo: 8595154107696
Dostupnost: Na objednání
490 Kč , plus doprava
(490 Kč/ks)
 

 

O*ZONE OIL 100ML AIRLESS DÁVKOVAČO-Zone Oil je kosmetický prostředek na bázi ozónu a tím se zásadně liší od jiných kosmetických přípravků na našem trhu.
Ozonizovaná kosmetika výrazně přispívá k obnově a ochraně pokožky. Je hydratační a má revitalizační účinky.
Obecně Ozón obsažený v kosmetickém přípravku obnovuje přirozenou krásu a zdraví kůže. Zlepšuje prokrvení v podkoží a tím zvyšuje okysličení kožních buněk. Takto revitalizovaná pokožka má pak lepší kondici k zachování zdraví kůže.
Využití ozonové kosmetiky se uplatňuje v pedikérské a podiatrické praxi, či jako masážní olej v masérských salónech. O-zone oil přispívá k ochraně suché a namáhané pokožky, při masáži jizev či ztuhlých svalů, také v péči o kůži s projevy nebo nebezpečím proleženin, opruzenin a mnoho dalšího. Je vhodný jako podpůrný prostředek při poruchách prokrvení a celkové aktivaci imunitního systému.
Kvalitní minerální olej obsažen v přípravku napomáhá udržet hydrataci v pokožce.
Uplatňuje se rovněž v kosmetických salonech ke zmírnění problémů jako trudovitost pleti či vrásky.
Hlavní složkou O-Zone Oil je ozonizovaný olej. Tento vzniká při dlouhodobém sycení olivového oleje ozónem a získává tím svou typickou vůni, která je pro tuto kosmetiku charakteristická a rozhodně není na závadu. Nedílnou součástí O-Zone Oil je také makadamový a olivový olej.
Olivový olej je využíván ji starými Řeky, jedná se o přírodní zdroj antioxidantů, minerálů, vápníku, hořčíku, vitamínu A, E. Podporuje imunitní systém organismu a to díky svému antioxidačnímu účinku.
Makadamový olej obsahuje 80 až 90 procent mononenasycených olejů, vitamín E, A, B omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, olejovou, linolovou, linoleovou a palmitolejovou kyselinu. Makadamový olej je znám jako silný antioxidant, který brání poškození buněčných membrán a má antibakteriální účinky, včetně zklidňujícího a zjemňujícího účinku na pokožku.
Použití:
Obecně stačí O-ZONE OIL nanést na pokožku a lehce rozetřít. Jeho účinky se výrazně zvýší vmasírováním do pokožky. Takto ošetřenou pokožku není potřeba zakrývat.
Pokud se použije na plosky nohou v pedikérské praxi či domácím použití, doporučujeme obléci ponožku – prevence uklouznutí.
Upozornění:
Neužívat vnitřně. Vzhledem k obsahu ozónu je třeba se vyhnout kontaktu s očima. Jedná se o mastný výrobek, tudíž je třeba dávat pozor na promaštění oděvu či chůzi po povrchu.
Využívá se při ošetření rozpraskané pokožky na patách a chodidlech. Je vhodné pro použití jako masážní olej a pro zmírnění bolesti svalů a artritických bolestí. Stejně tak urychluje regeneraci svalů a pokožky. Je taktéž vhodný na lymfatické masáže.

O-ZONE OIL využití:
- vysušená pokožka
- exematické projevy na kůži
- Popraskané ruce
- vhodný k masážím
- Ideální olej pro nohy diabetiků
- aplikace na prsty a meziprstní prostory – prevence projevů plísní
- Péče o paty s narušenou /popraskanou pokožkou
- prevence proleženin u ležících pacientů
- Masáž ztuhlých nebo unavených svalů
- Zklidnění podrážděné pokožky
- první pomoc při spálené pokožce sluncem
- trudovitost
- celulitida
- lze použít v kosmetické praxi - vrásky a revitalizace pokožky
- prokrvení diabetických nohou
- regenerace svalů
- masáže jizev
- artrotické bolesti kloubů
- alergická a podrážděná pokožka
- povrchové popáleniny
- vhodné k použití u lidí, kteří nosí celý den uzavřenou obuv/ namazat ráno plsky nohou a dát ponožku /dělníci na stavbách, zdravotníci, gastro
- vhodné pro turisty – před trekem natřít plosky nohou – prevence půchýřů
- studené končetiny – masáž olejem končetinu prokrví
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.