Domů /
Doprava a platba
Odběr novinek
Potřebujete poradit?

VOLEJTE:

mobil: 724 760 222

pevná linka: 326 921 466

 

PIŠTE:

dikos@dikos-kosmetika.cz

 

 

 

 

Gel vodivý indiferentní 3 l TOPVET


Žádné hodnocení. Kód: I3000
Dostupnost: Skladem
390 Kč , plus doprava
(390 Kč/ks)
 

 

Gel vodivý indiferentní 3 l TOPVETINDIFERENTNÍ SONO GEL pro univerzální použití - ultrazvuk, sonograf, kavitace. Neutrální, nedráždivý čirý gel využívaný při vyšetření ultrazvukem/sonografem nebo pro použití při kavitačních, radiofrekvenčních, ultrazvukových, fyzioterapeutických, dermatologických a jiných vyšetřeních, zákrocích a terapiích. V kosmetice lze využít jako vhodný nosič aktivních látek. Dobrá snášenlivost s kůží ( pH 5,5 až 6,0). Bez UV přísad, parfémů a barevných přísad. Vhodný pro široké frekvenční rozsahy, které jsou v lékařských ultrazvukových aplikacích. Používejte pouze se schváleným zařízením. Aplikujte přímo na kůži. Po dokončeni aplikace gel hygienicky a šetrně otřete papírovou utěrkou. Zbytky gelu nejsou pro kůží zdravotním rizikem.
Složení: Aqua, Carbomer (Carboxyvinylpolymer), Glycerin (Glycerol ), Sodium Hydroxide (Hydroxidsodný), 2-Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.
Funkce: Bezproblémové aplikování, viskózní, nekapající. Velmi dobré smáčení na kůži. Vynikající vodivost. Nejhlubší průnik a minimální sebereflexe. Nízká spotfeba. Teplotně stabilní při dodržení skladovacích podmínek - uchovávejte při teplotě 5 - 30°C.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.