Domů / REFECTOCIL řasy a obočí
Doprava a platba
Odběr novinek
Potřebujete poradit?

VOLEJTE:

mobil: 724 760 222

pevná linka: 326 921 466

 

PIŠTE:

dikos@dikos-kosmetika.cz

 

 

 

 

Lash - Brow Booster 2v1 6ml


Žádné hodnocení. Kód: 2710
Výrobce: GW Cosmetics GmbH
Dostupnost: Skladem
1.345 Kč , plus doprava
(1.345 Kč/ks)
 

 

Lash - Brow Booster 2v1 6mlRefectoCil sérum na řasy i obočí s dvojitým účinkem 6 ml

Až o 56% delší řasy, stejně tak jako silnější a hustší obočí s menšími mezerami! Složení s přírodními účinnými látkami prodlužuje růstovou fázi ve vlasových koříncích, chloupky a řasy jsou delší a silnější.
93% testovaných osob potvrdilo viditelné účinky po 6 týdnech, po 10 týdnech se chloupky a řasy rozrostly již výrazně. *

Dermatologicky a oftalmologicky testováno
Přirozeně aktivuje růst řas, posiluje je a zvýrazňuje jejich objem
Účinně podporuje růst řídkého a vytrhaného obočí, Vaše obočí bude nejen hustší, ale i pružnější a zdravější
Vysoce účinné složení s klíčovou bioaktivní látkou Black Sea Rod Oil (výtažek z karibského korálu Trsovníku lékařského)
Klinicky ověřená účinnost a bezpečnost
Neobsahuje hormony, parabeny, prostamidy, prostaglandin, ani parfémy

* Účinnost a kompatibilita byly prokázány a potvrzeny v klinickém testu 30 osob provedeném renomovaným německým zkušebním ústavem.

Tajemství spočívá v karibském korálu Plexaura homomalla Oceán je původcem veškerého života a růstu. Hluboko pod hladinou skrývá fascinující a velice složitý podvodní život čítající stovky tisíc mořských živočichů a organismů. Vědci po celém světě po celá desetiletí zaměřují svoji pozornost na tyto organismy a bioaktivní látky v nich obsažené. Mnohé z jejich objevů již byly úspěšně využity v lékařství a kosmetice. Prostředek Lash & Brow Booster 2 in 1 od RefectoCilu je založen na těchto poznatcích. Je klinicky prokázáno, že olej přirozeně obsažený v korálu trsovníku lékařského (Plexaura homomalla) aktivuje růst obočí a řas.

Jak funguje RefectoCil Lash & Brow Booster 2 v 1? Každý vlasový folikul prochází několika fázemi růstu a přechodu. Tento proces se nazývá růstový cyklus vlasu. Je dokázáno, že tento cyklus lze pozitivně ovlivnit použitím jistých látek. A zde přichází na scénu RefectoCil Lash & Brow Booster 2 v 1. Klíčovou látkou je olej trsovníku lékařského (Plexaura homomalla), který se v tomto korálu přirozeně nachází. Tento olej znatelně prodlužuje anagenovou (růstovou) fázi a snižuje počet vlasů nacházejících se v katagenové a telogenové fázi (fáze uvolnění vlasu). Stimuluje vlasové kořínky a aktivuje dělení buněk a růst jednotlivých chloupků řas a obočí. Dále také zlepšuje jejich strukturu a pružnost a zabraňuje lámání a předčasnému vypadávání. Protože se tato látka přirozeně vyskytuje v korálech Plexaura homomalla, je bioaktivní a lidské tělo ji tudíž vstřebává mnohem snáze než uměle vyrobené látky. Během vývoje přípravku RefectoCil Lash & Brow Booster 2 v 1 byl kladen důraz na omezení dalších přísad, aby čistota a účinek korálového výtažku na vlasové kořínky zůstal zachovány. Mezi vybrané přidané látky patří biotin a D-panthenol; ty vyživují a pečují o řasy a chloupky obočí v každé fázi růstu. „Vitamín krásy“ biotin je důležitý pro zdravý růst chloupků, neboť se účastní mnoha procesů v organismu, jako je dělení buněk a metabolické děje. D-panthenol je důležitá součást samotného chloupku obočí a zároveň významným prvkem pečujícím o jeho výživu a zdraví. Působí jako ochranný štít, vyhlazuje jemnou vlasovou kutikulu a dodává obočí a řasám krásný lesk.

Účinek: Efekt používání RefectoCil Lash & Brow Boosteru 2 v 1 je viditelný již po šesti týdnech, po deseti týdnech bude Vaše obočí výrazně hustší a silnější, řasy budou delší a hustší.

Aplikace: Používejte denně před spaním. Po umytí obličeje naneste malé množství boosteru úzkou špičkou ke kořenům řas, širokou spodní stranou aplikujte Lash & Brow Booster na čisté a suché obočí. Doporučujeme používat nemastný odličovač (bez oleje) pro čištění očního okolí. Mastné odličovače vytvoří na kůži film a uzavřou vlasový folikul, což omezuje vstřebávání séra a plné uplatnění účinných látek.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.