Domů / REGENERACE KŮŽE
Doprava a platba
Odběr novinek
Potřebujete poradit?

VOLEJTE:

mobil: 724 760 222

pevná linka: 326 921 466

 

PIŠTE:

dikos@dikos-kosmetika.cz

 

 

 

 

DebriEcaSan® hyal plus 115ml s aplikátorem


Žádné hodnocení. Kód: N760 Produktové číslo: 8595584500760
Dostupnost: Skladem
243 Kč , plus doprava
(243 Kč/ks)
 

 

DebriEcaSan® hyal plus 115ml s aplikátoremDebriEcaSan® hyal plus s aplikátorem

je superoxidovaný roztok s kyselinou hyaluronovou. Slouží k oplachu a čištění ran (bércové vředy, diabetické defekty, praskliny, trhliny, proloženiny, píštěle, dutiny a popáleniny, rozpadlé operančí rány, pooperační a posttraumatické rány). Vytváří v ráně vlhké prostředí, čímž napomáhá organizmu rozvinout vlastní proces hojení.

Má unikátní hydratační a regenerační účinky. Ty jsou dány schopností kyseliny hyaluronové vázat vodu a tak přistpívat k dokonalé hydrataci rány. Optimální vlhké mikroprostředí v ráně napomáhá dělení buněk, zajišťuje transport živin, výměnu látek v kůži a potlačuje působení okolních škodlivých faktorů na kůži.

Výrazně eliminuje zápach defektu.

Brání ukládání kolagenu, a tím podporuje bezjizevné hojení tkáně, což jej předurčuje k využití v oblasti hojení ran a kožních defektů v plastické chirurgii, laserové a estetické dermatologii.

Návod na použití:
Očistěte rány od mechanických nečistot, aplikujte neředěný oplachový roztok DebriEcaSan® hyal plus na poraněná místa umýváním, potíráním navhlčeným tamponem, přiložením gázy navlhčené v roztoku nebo vlhkou terapii podle potřeby i vícekrát denně.

Skladování:
Dlouhodobě skladujte v původních obalech mimo dosah dětí v chladnu a temnu. Kkrátkodobě (při používání) možno skladovat do teploty 30°C. Neskladujte na slunci a v blízkosti zdrojů tepla. Více v návodu na použítí u výrobce.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.