Domů / REGENERACE KŮŽE
Doprava a platba
Odběr novinek
Potřebujete poradit?

VOLEJTE:

mobil: 724 760 222

pevná linka: 326 921 466

 

PIŠTE:

dikos@dikos-kosmetika.cz

 

 

 

 

HyalEcaSan Gel 30g


Žádné hodnocení. Kód: N746 Produktové číslo: 8595584500746
Dostupnost: Skladem
268 Kč , plus doprava
(268 Kč/ks)
 

 

HyalEcaSan Gel 30gVyužití k lokální aplikaci:

na nehojící se rány (bércové vředy, diabetické defekty, praskliny, trhnliny, proleženiny, píštěle, dutiny) a popáleniny,
rozpadné operační rány, pooperační a posttraumtické rány,
drobná poranění, odřeniny kožního povrchu a otevřené rány,
vhodný také pro ošetření pokožky s projevy akné.
HyalEcaSan® má unikátní regenerační účinky. Brání ukládání kolagenu a tím je v procesuhojení ran schopen eliminovat zjizvení.

Lze aplikovat na otevřené rány a místa, kde byla poškozen celistvnost kůže po zákrocích v oblasti plastické chirurgie, laserové a estetické dermatologie, kosmetických ošetřeních. Aplikujte přímo na ošetřovanou oblast a nechejte gel působit do zaschnutí. Aplikujte 1-2krát denně (ideálně na noc) po dobu 5-10 dní v tenké vrstvě.
Unikátní spojení - DebriEcaSan® Alfa a kyselina hyalurová

DebriEcaSan® Alfa - roztok se širokým spektrem antiseptického účinku, bezpečným způsobem snižuje mikrobiální zátěž. Současně zabraňuje rozkladu kyseliny hyaluronové vlivem bakteriálních enzymů.

Kyselina hyaluronová - přirozeně se vyskytuje v celém našem těle a je základní substancí při tvorbě buněk. Zajišťuje nepřekonatelnou hydrataci.

Návod na použití:
Očistěte ránu od mechanických nečistot, poté na spodinu aplikujte nejlépe roztok DebriEcaSan® Alfa. Následně aplikujte gel na defekt tak, aby kopíroval jeho okraje. ránu překryjte vhodným sekundárním neadherentním krytím a proveďte fixaci hydrofilním oginadle. Gel lze ponechat 24 - 48 hodin, podle charakteru defektur. U drobných poranění, odřenin v místech, kde nehrozí setření gelu, nemusíme již vrstvu gelu krýt, případně stačí použít náplast.

Skladování:
Dlouhodobě skladujte v původních obalech mimo dosah dětí v chladnu a temnu, krátkodobě (při používání) možno skladovat do teploty 30°C. Neskladujte na slunci a v blízkosti zdrojů tepla. Více v návodu na použítí u výrobce.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.