Domů / Novinky / O-Zone Oil - Ozonizovaná kosmetika
Doprava a platba
Odběr novinek
Potřebujete poradit?

VOLEJTE:

mobil: 724 760 222

pevná linka: 326 921 466

 

PIŠTE:

dikos@dikos-kosmetika.cz

 

 

 

 

O-Zone Oil - Ozonizovaná kosmetika

O-Zone Oil - Ozonizovaná kosmetika - dikos-kosmetika.cz   

O-Zone Oil je kosmetický prostředek na bázi ozónu

Ozonizovaná kosmetika výrazně přispívá k obnově a ochraně pokožky. Je hydratační a má revitalizační účinky.

Obecně Ozón obsažený v kosmetickém přípravku obnovuje přirozenou krásu a zdraví kůže. Zlepšuje prokrvení v podkoží a tím zvyšuje okysličení kožních buněk. Takto revitalizovaná pokožka má pak lepší kondici k zachování zdraví kůže.

Využití ozonové kosmetiky se uplatňuje v pedikérské a podiatrické praxi, či jako masážní olej v masérských salónech. O-zone oil přispívá k ochraně suché a namáhané pokožky, při masáži jizev či ztuhlých svalů, také v péči o kůži s projevy nebo nebezpečím proleženin, opruzenin a mnoho dalšího. Je vhodný jako podpůrný prostředek při poruchách prokrvení a celkové aktivaci imunitního systému.

Kvalitní minerální olej obsažen v přípravku napomáhá udržet hydrataci v pokožce.

Uplatňuje se rovněž v kosmetických salonech ke zmírnění problémů jako trudovitost pleti či vrásky.

Hlavní složkou O-Zone Oil je ozonizovaný olej. Tento vzniká při dlouhodobém sycení olivového oleje ozónem a získává tím svou typickou vůni, která je pro tuto kosmetiku charakteristická a rozhodně není na závadu. Nedílnou součástí O-Zone Oil je také makadamový a olivový olej.

Olivový olej je využíván ji starými Řeky, jedná se o přírodní zdroj antioxidantů, minerálů, vápníku, hořčíku, vitamínu A, E. Podporuje imunitní systém organismu a to díky svému antioxidačnímu účinku.

Makadamový olej obsahuje 80 až 90 procent mononenasycených olejů, vitamín E, A, B omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, olejovou, linolovou, linoleovou a palmitolejovou kyselinu. Makadamový olej je znám jako silný antioxidant, který brání poškození buněčných membrán a má antibakteriální účinky, včetně zklidňujícího a zjemňujícího účinku na pokožku.

Použití:

Obecně stačí O-ZONE OIL nanést na pokožku a lehce rozetřít. Jeho účinky se výrazně zvýší vmasírováním do pokožky. Takto ošetřenou pokožku není potřeba zakrývat.

Pokud se použije na plosky nohou v pedikérské praxi či domácím použití, doporučujeme obléci ponožku – prevence uklouznutí.

Upozornění:

Neužívat vnitřně. Vzhledem k obsahu ozónu je třeba se vyhnout kontaktu s očima. Jedná se o mastný výrobek, tudíž je třeba dávat pozor na promaštění oděvu či chůzi po povrchu.

Využívá se při ošetření rozpraskané pokožky na patách a chodidlech. Je vhodné pro použití jako masážní olej a pro zmírnění bolesti svalů a artritických bolestí. Stejně tak urychluje regeneraci svalů a pokožky. Je taktéž vhodný na lymfatické masáže.

 

O-ZONE OIL využití:

- vysušená pokožka

- exematické projevy na kůži

- Popraskané ruce

- vhodný k masážím

- Ideální olej pro nohy diabetiků

- aplikace na prsty a meziprstní prostory – prevence projevů plísní

- Péče o paty s narušenou /popraskanou pokožkou

- prevence proleženin u ležících pacientů

- Masáž ztuhlých nebo unavených svalů

- Zklidnění podrážděné pokožky

- první pomoc při spálené pokožce sluncem

- trudovitost

- celulitida

- lze použít v kosmetické praxi - vrásky a revitalizace pokožky

- prokrvení diabetických nohou

- regenerace svalů 

- masáže jizev 

- artrotické bolesti kloubů 

- alergická a podrážděná pokožka 

- povrchové popáleniny