Domů / Novinky / Gelové krytí ran HyalEcaSan
Doprava a platba
Odběr novinek
Potřebujete poradit?

VOLEJTE:

mobil: 724 760 222

pevná linka: 326 921 466

 

PIŠTE:

dikos@dikos-kosmetika.cz

 

 

 

 

Gelové krytí ran HyalEcaSan

Gelové krytí ran HyalEcaSan - dikos-kosmetika.cz   

Ošetření ran na bázi kombinace superoxidovaného roztoku a kyseliny hyaluronové!

Unikátní spojení - DebriEcaSan® Alfa a kyselina hyalurová -ochrana proti infekci, zkrácení doby hojení a v procesu hojení eliminují zjizvení.
DebriEcaSan® Alfa - roztok se širokým spektrem antiseptického účinku, bezpečným způsobem snižuje mikrobiální zátěž. Současně zabraňuje rozkladu kyseliny hyaluronové vlivem bakteriálních enzymů.
Kyselina hyaluronová - přirozeně se vyskytuje v celém našem těle a je základní substancí při tvorbě buněk. Zajišťuje nepřekonatelnou hydrataci.

Využití k lokální aplikaci:
na nehojící se rány (bércové vředy, diabetické defekty, praskliny, trhnliny, proleženiny, píštěle, dutiny) a popáleniny,
rozpadné operační rány, pooperační a posttraumtické rány,
vhodný také pro ošetření pokožky s projevy akné.

Uplatnění najde také v oblasti plastické chirurgie, laserové a estetické dermatologii, kde podporuje bezjizevnaté hojení tkáně. Lze aplikovat na otevřené rány a místa, kde byla poškozen celistvnost kůže po zákrocích v oblasti plastické chirurgie, laserové a estetické dermatologie, kosmetických ošetřeních. Aplikujte přímo na ošetřovanou oblast a nechejte gel působit do zaschnutí. Aplikujte 1-2krát denně (ideálně na noc) po dobu 5-10 dní v tenké vrstvě.

Použití:
Očistěte ránu od mechanických nečistot, poté na spodinu aplikujte nejlépe roztok DebriEcaSan® Alfa. Následně aplikujte gel na defekt tak, aby kopíroval jeho okraje. ránu překryjte vhodným sekundárním neadherentním krytím a proveďte fixaci hydrofilním obinadlem. Gel lze ponechat 24 - 48 hodin, podle charakteru defektu. U drobných poranění, kde nehrozí setření gelu, nemusíme již vrstvu gelu krýt, případně stačí použít náplast.